Son Durak 4 / The Final Destination
Dün gecenin bir  yarısı Son Durak 4'ü izledim, hangi akla hizmetse. Ben, yaratık, büyü, cin türü şeylerden değil de bu tür ayrıntılardan korkarım filmlerde. İzledikten sonra mesela " Hadi şunu şöyle yaparsam şöyle olursa." ya da "Şu duvardaki yarık başımıza iş açmasın." gibisinden. Hele İlk Son Durak'ı izlediğimde, lisedeydim. Okulda, derste izlemiştik bir de. O gün boyunca sınıfça etkisinden kurtulamamıştık.


Tabi, ayrıntılar fazla burda. Yani bu kadar tesadüf gerçekten anca filmlerde olur. O da olmuş zaten. :)   Ama olayın bilincine varma kısmı, yani zinciri kırmaları gerektiği bilgisine birden vardı çocukla kız. Sank, hazırmışlar gibi hemen. O anı bekliyorlarmış gibi. Ne ara araştırma yaptınız Bay Google'da anlamadım. İnsanların ölüm şekli çok ama çok saçmaydı. Tek normali, araba çarpan Çikolata'ydı.
Tek beğendiğim görüntü kalitesiydi. Çok netti, kusursuzdu bendeki yani. Sanki bende ordaymışım gibiydi.
Nihayetinde bu bir seri, öbürlerine göre beğenenler de olacaktır beğenmeyenler de. Artık sıktığını düşünenler de. Ama zaten adı Son Durak, konu, tema değişmiş olsa film de değişir, adı da değişir, seri olmaktan çıkar.

Gördüm ki 5'i de çıkacakmış. Artık onu da 5D mi izleriz ne yaparız. :)


Lori, yani Shantel Vansanten'i çok beğendim. Kız çok hoş yani.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !